Masáže

Nabídka masáží a rituálů

Co je masáž.
Masáž je speciální procedura,kdy působením speciálních masérských hmatů ovlivňujeme hlavně zdravotní stav organismu. Při masáži dochází především k uvolnění svalstva celého těla, odstranění různých spasmů, rozpohybování lymfy, aktivaci meridiánových drah v těle apod. Masáže působí více zdravotním účinkem, než-li tělové rituály. Používané oleje zajistí péči o pokožku těla.

Co je rituál.
Rituál je terapie, která oproti masážím pracuje i s dalšími produkty péče o tělo (jako jsou tělová mléka, cukrové peelingy, exotické oleje apod.) tak, aby výsledkem byl nejen dokonalý relaxační prožitek, ale i perfektně ošetřená, hydratovaná a zjemněná pokožka celého těla. Je to fascinující souznění aktivních složek používaných přípravků a manuálních technik.

masaz2

Aromaterapeutická masáž

Tato masáž je nejvýznamnější aplikací aromaterapie, protože v sobě spojuje terapeutickou sílu doteku s vlastnostmi jednotlivých esenciálních olejů. Je jemnou dotykovou terapií, která přináší relaxaci, zvyšuje energii a zmírňuje vliv stresu. Cílem masáže je prospět jak fyzicky, tedy tělu, tak i mentálně, kdy bude výsledkem celkový pocit spokojenosti a naprostá relaxace.

Havajská masáž

Havajská masáž Lomi Lomi je terapie, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Je to tradiční masáž pocházející z Havajských ostrovů, která je založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Tato masáž vás přenese do světa relaxace a uvolnění, vůně aromatických olejů a to vše dokreslené jemnou uklidňující hudbou. Výborně si odpočinete tělesně a duševně. Tato masáž je označována za perlu mezi ostatními terapiemi.

 

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku. Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo. Pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.